Napište nám
svůj e-mail

Napište své
telefonní číslo

Předmět

Podrobnosti

Kontakt na Vás

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):Informace o ochraně osobních údajů

Prosím vložte Vaše telefonní číslo, obratem Vás kontaktujeme.

Telefonní číslo

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):


Informace o ochraně osobních údajů


Právě procházíte: Zdravé spaní arrow Matrace >> arrow Matrace KAMELA HARD

Parametry produktuPřepočítej cenu
Matrace KAMELA HARD

Záruka
7
9 762 Kč
Uvedená cena včetně DPH
obrázek produktu

Popis produktu


Matrace KAMELA HARD - matrace ve stejném složení jako KAMELA s použitím tužších pěn


1. strana: HR studená pěna + viscoalestická-líná pěna SILVER
2. strana:
HR studená pěna + visco pěna s antidekubitním prořezem
jádro: HR studená pěna

výška v potahu: cca 23cm
výška jádra: 20 cm

Matraci lze vyrobit na zakázku na míru - pro jiný rozměr nás kontaktujte.

 
Luxusní matrace z materiálů nejvyšší třídy. Tužší střed a velmi pohodlný povrch s antibakterální visko pěnou a antidekubitním profilem.
Jádro tvoří HR studená pěna gramáže 55 kg/m3 s vysokou tuhostí, z jedné strany je HR studená pěna s vrstvou antibakteriální viskoelastická pěny s obsazem stříbra, z druhé strany HR studená pěna s vrstvou viskoelastické pěny s antidekubitním prořezem. 


Profilace lehacích vrstev matrace podporuje proudění vzduchu a tím prodlužuje životnost matrace a udržuje jádro matrace hygienicky čisté. Špičkové materiály jsou zárukou dlouhé životnosti a vysokého komfortu u této matrace. Pěny s takto vysokou hustotou  nemění své vlastnosti po celou dobu životnosti matrace. Nevznikají tak odchylky v tuhosti matrace v různých zátěžových oblastech. Proto je hustota pěny při výběru matrace nejdůležitější parametr. 

Dělitelný, pratelný potah matrace. Matrace je vhodná na laťový rošt nebo na pevnou podložku. Nosnost matrace do 140kg. Výška matrace je 23cm

 Výběr potahů.


 Potahy M - TARA
Bambus Antistress
Silver
alt
 
alt
 

Tato matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost.

Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Další předností je ultra jemné vlákno z karbonu, které dokáže od těla odvádět elektrostatický náboj. Antistatická úprava vytváří prostředí pro klidný spánek a odpočinek. Po obvodu matrace je 3D úplet pro lepší cirkulaci vzduchu.  Pratelný do 60°C.

Potah Silver je vyráběn speciální technologií s příměsí iontů stříbra, které přirozeně - fyzikální cestou zabraňují výskytu bakterií. Vlákna viskózy-lyocellu se získávají z celulosy různých druhů dřevin.
Na dotek je podobná jako hedvábí, struktura se podobá polyesteru, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Ve srovnání s bavlnou disponuje ještě lepším odváděním vlhkosti.
Jako základ je použitá jedinečná nano-technologie. Díky pravidelnému, kontrolovanému nánosu nanovláken je dosaženo inovativních a funkčních vlastností.
Až 70% vlhkosti, kterou tělo během spánku uvolní, lyocell přijme a následně předá do okolí a tím udržuje optimální-suché mikroklima.
Pratelný při 60°C.
One 4 All
 
alt
 
 
 
One4all je multifunkční potah, jehož vlastnosti pomáhají k vytváření zdravého a komfortního spaní. Zejména alergiemi trpícím, ale také zdravotně uvědomělým uživatelům poskytuje one4all ochranu při spánku, která představuje především antibakteriální účinky a positivní infračervené záření doplněné bariérou proti UV-A a UV-B záření a zamezení elektrostatického výboje při kontaktu.   

Princip potahu one4all se zakládá na :    
- stimulaci látkové výměny u uživatele
- hubení škodlivých mikroorganismů
- zamezení vzniku statické elektřiny díky snížení povrchového tření
- absorpci škodlivého UV-A a UV-B záření
Pratelný do 60°C.
 

Dezény na obrázcích jsou pouze informativní, mohou být zkreslené skenováním a zobrazením.

 


Dostupnost


Dodáváme během:

2-4 týdny (pokud není skladem)


Hodnocení zákazníků:

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.
Další kategorie