Napište nám
svůj e-mail

Napište své
telefonní číslo

Předmět

Podrobnosti

Kontakt na Vás

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):Informace o ochraně osobních údajů

Prosím vložte Vaše telefonní číslo, obratem Vás kontaktujeme.

Telefonní číslo

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):


Informace o ochraně osobních údajů


Právě procházíte: Zdravé spaní arrow Kancelářský nábytek >> arrow HOBIS skříně STRONG arrow HOBIS S 5 80 skříň

Parametry produktuPřepočítej cenu
HOBIS S 5 80 skříň

Záruka
5
třetí obrázek produktu
třetí obrázek produktu
4 621 Kč
Uvedená cena včetně DPH
obrázek produktu

Popis produktu


HOBIS S 5 80
policová


Rozměr:
šířka - 80cm
výška - 192cm
hloubka - 40cm


Korpusy skříní

V naší nabídce naleznete korpusy vysoké 76,8, 115,2 nebo 192 cm a široké 40, 80 nebo 120 cm, jejich hloubka je 40 cm. Hlavní předností skříní Hobis Strong je pevná a robustní konstrukce korpusů odpovídající normám ČSN EN 14073–2, ČSN EN 14073–3, ČSN EN 14749,  ČSN 910001 a ČSN 910100.

Pro jejich výrobu jsme zvolili kvalitní laminovanou dřevotřískovou desku, kterou nabízíme v osmi barevných odstínech. Půda i dno mají tloušťku 25 mm a na přední straně disponují 2 mm ABS hranou, díky níž se nemusíte bát mechanického poškození. Ostatní viditelné hrany korpusu jsou chráněny ABS hranou o tloušťce 1 mm. Boky korpusů nabízíme v tloušťce 18 mm, záda potom 6 mm. Ta jsou navíc oboustranně pohledová, takže je můžete použít jako prostorový dělící prvek.Odolné materiály a kvalitní kování pocházející výhradně z Evropské unie, důmyslná konstrukce a přesná výroba zajišťuje absolutní pevnost skříní Strong.

 

Police

Police jsou z laminovaných dřevotřískových desek v tloušťce 25 mm, což znamená vynikající nosnost 80kg, která je osvědčena certifikátem státní zkušebny České republiky podle normy ČSN EN 14727 a ČSN 910001.
Základní výška úložného prostoru je přizpůsobena výšce standardního šanonu. V případě potřeby lze ale velice jednoduše měnit polohu polic a prostor přizpůsobit podle svých požadavků. Police jsou zabezpečené proti náhodnému vysunutí, jejich hrany jsou také olepeny odolnou 2mm ABS hranou.alt     


Dveře

Dveře jsou zapuštěné mezi půdu a dno korpusu. Ke skříním Strong můžete vybírat plné i prosklené dveře. Plné dveře jsou vybaveny 2mm ABS hranou. Pokud si vyberete dveře prosklené, pak záleží jen na vás, zda budete mít sklo zalištované nebo celoskleněné. Všechny dveře jsou osazeny kvalitním kováním a panty Blum s doživotní zárukou. Tiché a plynulé zavírání zajišťují tlumiče a tlumící čočky.
V naší nabídce také naleznete roletové skříně, u nichž oceníte efektní vzhled a spolehlivý mechanismus otevírání.

Skříně lze postavit na 5cm vysoký sokl, výškově nastavitelné nohy (3 nebo 5cm) nebo na designové kovové nohy vysoké 5cm.

Sokl a nohy nejsou součástí balení a je třeba je objednat samostatně.


alt                            alt
             Rektifikační nohy                                                                                                    Designové kovové nohySkříně se dodávají demontované v několika balících. Součástí každého balení je také přehledný návod, který umožňuje snadnou a rychlou montáž.
 alt  altNa vyžádání Vám zašleme katalog v tištěné podobě.

NÁBYTEK JE DODÁVÁN V DEMONTU - PŘÍPADNÁ MONTÁŽ PO DOHODĚBarva lamina DRIVE a STRONG
akát
buk
 olše
třešeň
calvados
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
višeň
ořech
 šedá  
alt
 
 alt
 
alt 
 

 
 

 Dezény na obrázcích jsou pouze informativní. Mohou být zkreslené skenováním a zobrazením.
Hodnocení zákazníků:

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.