Napište nám
svůj e-mail

Napište své
telefonní číslo

Předmět

Podrobnosti

Kontakt na Vás

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):Informace o ochraně osobních údajů

Prosím vložte Vaše telefonní číslo, obratem Vás kontaktujeme.

Telefonní číslo

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):


Informace o ochraně osobních údajů


Právě procházíte: Nábytek pro školky arrow Venkovní prvky arrow Flexi sestava 4 - 100 premium

Parametry produktu
Přepočítej cenu
Flexi sestava 4 - 100 premium

třetí obrázek produktu
57 384 Kč
Uvedená cena včetně DPH
obrázek produktu

Popis produktu


Flexi sestava 4 - 100 premium


 

Parametry produktu

Celková výška 305
Délka skluzavky 230
Hmotnost stavby 340
Kotvení zatloukací špice / zemní vruty
Podklad udržovaný trávník
Podlaha vodovzdorná překližka
použ. materiál severský smrk
Použitý materiál smrk, borovice
Povrchová úprava impregnace
Rozměr 630 x 380 cm
střecha sendvičkové desky Dibond
Údržba pravidelná dle EN 1776
Velikost bezpečnostních zón 680x1030 cm
Výrobce HEROLD
Výrobce HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o.
Výška pádu (m) 1

 

 

Krásná herní sestava s dvěma kvalitními laminátovými skluzavkami vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Sestava podporuje pohybovou aktivitu tak i kreativitu dětí díky herním prvkům, jako jsou lezecí stěny a kreslící tabule. Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.

Sestava obsahuje - 1x věž se střechou, 2x věž bez střechy, 2x lezeckou stěnu, 2x kreslící tabule, 4x bezpečnostní polštářek.


Sestava neobsahuje skluzavky. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1m. Vybrat si můžete v souvisejících produktech

Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1 m, tudíž může mít jako dopadovou plochu jen udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Celá nosná konstrukce hřiště se skládá z kvalitních lepených hranolů, které zajistí, že si dřevo zachová svůj tvar po dlouhou dobu a nedojde tak k jeho zkroucení či popraskání. Na životnosti také přidává impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.

Tato sestava je vylepšena o kvalitní střechu ze sendvičového materiálu s hliníkovým jádrem Dibond o síle 3 mm, která na dálku oslní výraznou červenou barvou. 

Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme.

Sestava je kotvena pomocí zatloukacích patek nebo zemních vrutů. Díky nim je možné vyrovnat drobné terénní nerovnosti a není tak potřeba pro instalaci připravovat zcela vyrovnanou plochu. Je však nutné následně terén dosypat tak aby tělo kotvy bylo skryto.


Skluzavka laminátová 2,5 m - nástup 1 mSkluzavka laminátová 2,5 m - nástup 1 m   Skluzavka laminátová 2,5 m - nástup 1 m     Skluzavka laminátová 2,5 m - nástup 1 m

 

Ceny jsou uvedeny bez montáže a dopravy. V případě zájmu o kalkulaci volejte 326 771 195 nebo pište na reditel@nabytek-honza.cz .

 Termín dodání


Dodáváme během:

8 týdnů (pokud není skladem)


Hodnocení zákazníků:

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.
Další kategorie

0.384 s