Napište nám
svůj e-mail

Napište své
telefonní číslo

Předmět

Podrobnosti

Kontakt na Vás

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):Informace o ochraně osobních údajů

Prosím vložte Vaše telefonní číslo, obratem Vás kontaktujeme.

Telefonní číslo

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):


Informace o ochraně osobních údajů


Právě procházíte: Zdravé spaní arrow Matrace >> arrow Matrace VENTA

Parametry produktuPřepočítej cenu
Matrace VENTA

Záruka
7
5 949 Kč
Uvedená cena včetně DPH
obrázek produktu

Popis produktu


Matrace VENTA

1. strana: antibakteriální viskoelastická-líná pěna s technologií SILVER-IONS
2. strana:
antibakteriální pěna 40 kg/m3
jádro:
taštičkové pružinky
výška v potahu: cca 22cm
výška jádra: 18cm
tuhost:   4


Matraci lze vyrobit na zakázku na míru - pro jiný rozměr nás kontaktujte.


Kvalitní pružinová matrace s jádrem z taškových pružinek (380ks pružinek). Pro lehací vrstvy jsou použity antibakteriální pěna gramáže 40/m3 s výškou 3cm a antibakteriální viskoelastická-líná pěna s technologií SILVER-IONS a účinným termoregulačním efektem s výškou 3cm . Tyto lehací vrstvy jsou upraveny zónovým děrováním tak, aby dokonale odváděli vlhkost a přebytečné teplo od těla. Otočení můžete volit mezi tužší a měkčí stranou. Jádro je chráněno separačním úpletem.

Potah s 3D provzdušňovací mřížkou z materiálů které umocňují účinky antibakteriálních pěn – BAMBUS, AEGIS, ONE4ALL, SILVER. Elastický potah s vysokou PES výplní (350gr/m2) je díky čtyřstrannému zipu snadno pratelný v běžné pračce. Potah matrace je pratelný při 60°C. Vhodná pro lamelové rošty nepolohovací nebo pevné podložky.

Výška matrace cca 22cm. Nosnost do 130kg. Záruka 7 let.

Výběr potahů.

 

 


 


 Potahy M antibakteriální

 

Bambus
Silver
 One 4 All
alt
 

  alt
 alt

 

Tato matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost.

Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Další předností je ultra jemné vlákno z karbonu, které dokáže od těla odvádět elektrostatický náboj. Antistatická úprava vytváří prostředí pro klidný spánek a odpočinek. Po obvodu matrace je 3D úplet pro lepší cirkulaci vzduchu.  Pratelný do 60°C.

Potah Silver je vyráběn speciální technologií s příměsí iontů stříbra, které přirozeně - fyzikální cestou zabraňují výskytu bakterií. Vlákna viskózy-lyocellu se získávají z celulosy různých druhů dřevin.
Na dotek je podobná jako hedvábí, struktura se podobá polyesteru, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Ve srovnání s bavlnou disponuje ještě lepším odváděním vlhkosti.
Jako základ je použitá jedinečná nano-technologie. Díky pravidelnému, kontrolovanému nánosu nanovláken je dosaženo inovativních a funkčních vlastností.
Až 70% vlhkosti, kterou tělo během spánku uvolní, lyocell přijme a následně předá do okolí a tím udržuje optimální-suché mikroklima.
Pratelný při 60°C.


One4all je multifunkční potah, jehož vlastnosti pomáhají k vytváření zdravého a komfortního spaní. Zejména alergiemi trpícím, ale také zdravotně uvědomělým uživatelům poskytuje one4all ochranu při spánku, která představuje především antibakteriální účinky a positivní infračervené záření doplněné bariérou proti UV-A a UV-B záření a zamezení elektrostatického výboje při kontaktu.   

Princip potahu one4all se zakládá na :    
- stimulaci látkové výměny u uživatele
- hubení škodlivých mikroorganismů
- zamezení vzniku statické elektřiny díky snížení povrchového tření
- absorpci škodlivého UV-A a UV-B záření
Pratelný do 60°C. 


Dostupnost


Dodáváme během:

2-4 týdny (pokud není skladem)


Hodnocení zákazníků:

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.
Další kategorie