Napište nám
svůj e-mail

Napište své
telefonní číslo

Předmět

Podrobnosti

Kontakt na Vás

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):Informace o ochraně osobních údajů

Prosím vložte Vaše telefonní číslo, obratem Vás kontaktujeme.

Telefonní číslo

Kontrolní otázka
Pět plus pět je (slovy, např. tři):


Informace o ochraně osobních údajů


Právě procházíte: Zdravé spaní arrow Matrace >> arrow Matrace TARA

Parametry produktuPřepočítej cenu
Matrace TARA

Záruka
7
9 700 Kč
Uvedená cena včetně DPH
obrázek produktu

Popis produktu


Matrace TARA

1. strana: studená pěna měkčí + BREEZE + EUCAFEEL
2. strana:
studená pěna tužší + BREEZE + EUCAFEEL
jádro:
studená pěna
výška v potahu: 23cm
výška jádra: 20cm

Nosnost do 150 kg

Matraci lze vyrobit na zakázku na míru - pro jiný rozměr nás kontaktujte.

Luxusní sedmizónová matrace nejvyšší třídy ze špičkových materiálů. Jádro matrace z velmi odolné pěny gramáže 40 kg/m3. Na každé lehací ploše studená HR pěna gramáže 55kg/m3 (měkčí a tužší strana) a nové generace pěn v ramenních a kyčelní zóně. Mimořádně prodyšná  viskoelastická pěna BREEZE (až 6x prodyšnější než běžné visko pěny) v ramenních zónách spolehlivě odvádí teplo a vlhko od pokožky.  Mimořádně prodyšná pěna EUCAFEEL v kyčelní zóně.
Vertikální otvory zvyšují prodyšnost jádra matrace.

Tyto špičkové materiály prakticky dlouhodobě nemění své vlastnosti oproti jiným nízkogramážovým pěnám. Nevznikají tak odchylky v tuhosti matrace v různých zátěžových oblastech. Proto je hustota pěny při výběru matrace nejdůležitější parametr.

Jádro matrace je chráněno separačním úpletem. Velmi kvalitní dělitelný a pratelný potah. Matrace je vhodná na laťový rošt nebo na pevnou podložku.


Výběr potahů.

 Potahy M - TARA

 

BAMBUS SILVER
alt alt

Tato matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost.

Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Další předností je ultra jemné vlákno z karbonu, které dokáže od těla odvádět elektrostatický náboj. Antistatická úprava vytváří prostředí pro klidný spánek a odpočinek. Po obvodu matrace je 3D úplet pro lepší cirkulaci vzduchu.  Pratelný do 60°C

Potah Silver je vyráběn speciální technologií s příměsí iontů stříbra, které přirozeně - fyzikální cestou zabraňují výskytu bakterií. Vlákna viskózy-lyocellu se získávají z celulosy různých druhů dřevin.
Na dotek je podobná jako hedvábí, struktura se podobá polyesteru, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Ve srovnání s bavlnou disponuje ještě lepším odváděním vlhkosti.
Jako základ je použitá jedinečná nano-technologie. Díky pravidelnému, kontrolovanému nánosu nanovláken je dosaženo inovativních a funkčních vlastností.
Až 70% vlhkosti, kterou tělo během spánku uvolní, lyocell přijme a následně předá do okolí a tím udržuje optimální-suché mikroklima.
Pratelný při 60°C.

 

 

Dezény na obrázcích jsou pouze informativní, mohou být zkreslené skenováním a zobrazením.

 


Termín dodání


Dodáváme během:

2-4 týdny (pokud není skladem)


Hodnocení zákazníků:

Zatím zde není žádné hodnocení.
Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.
Další kategorie