Napište nám
svůj e-mail |
Napište své
telefonní číslo |
|
|
![]() |
HOBIS K 22 ZSC |
||
Záruka
5
5 726 Kč
Uvedená cena včetně DPH
|
HOBIS K 22 ZSC
kontejner- spodní zásuvka pro závěsné desky
Rozměry:
šířka - 40cm
výška - 60cm
hloubka - 60cm
Korpusy jsou vyrobeny z laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm. Vrchní deska v tloušťce 25 mm spolu se spodní deskou jsou olepeny 2 mm hranou ABS, která je vysoce odolná vůči mechanickému i dynamickému namáhání a chrání kontejner proti případnému poškození.
Většina z kontejnerů je osazena zámky s centrálním zamykáním (stačí zamknout jednu zásuvku a současně tak uzamknete i všechny ostatní).
Usazením kontejneru na sokl se dorovná jeho výška na úroveň stolu, tím se zvětší pracovní plocha stolové sestavy.
Zásuvky jsou z plastu, který je snadlo omyvatelný a vhodný pro jednoduchou údržbu. Čela zásuvek jsou z laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm a jsou také vybavena odolnou 2mm ABS hranou. Součástí vrchní zásuvky je i samostatný organizér (tzv. „tužkovník“) a prostorové dělící příčky. Tyto doplňky lze dokoupit i samostatně.
Pojezdové mechanismy zásuvek mají integrovaný systém STOP-CONTROL což znamená, že otevřením jedné zásuvky jsou automaticky blokovány proti otevření ostatní. Nemusíte se tedy bát převrhnutí kontejneru nebo případného skřípnutí rukou. V nabídce jsou tři druhy úchytek.
U ekonomického modelu K 23 systém STOP-CONTROL ani zámek není.
Úchytky - 3 varianty
Na vyžádání Vám zašleme katalog v tištěné podobě.
NÁBYTEK JE DODÁVÁN V DEMONTU - PŘÍPADNÁ MONTÁŽ PO DOHODĚ
HOBIS lamino 2012 | |
akát buk calvados olše
třešeň višeň ořech šedá
Dezény na obrázcích jsou pouze informativní. Mohou být zkreslené skenováním a zobrazením.
|